RENAULT SELECTION

Samochód z drugiej ręki jakość pierwszej klasy

Renault SELECTION to wielomarkowy program sprzedaży i odkupu samochodów używanych, realizowany przez Autoryzowanych Partnerów Renault. Wszystkie samochody używane zostały wybrane pod kątem ich historii i pochodzenia oraz poddane kontroli stanu technicznego popartej certyfikatem.

Kupując samochód używany w ramach programu, otrzymujesz:
 • zapewnienie doskonałego przygotowania
 • obsługę na najwyższym poziomie
 • dodatkowo samochody z naszej oferty posiadają minimum 12-miesięczną gwarancję z assistance. Gwarancję fabryczną o ile obowiązuje w momencie sprzedaży samochodu lub ochronę gwarancyjną CarGarantie.

Renault SELECTION to również doskonałe rozwiązanie dla Klientów sprzedających samochód. Wypełniając formularz online otrzymasz bezpłatną oraz rzetelną wycenę Twojego samochodu.

Gwarancja Renault

12-miesięczna gwarancja

Samochody zakupione w salonach Renault Selection objęte są minimum 12-miesięczną gwarancją: gwarancją fabryczną o ile jeszcze obowiązuje lub ochroną gwarancyjną CarGarantie w jednym z dostępnych trzech wariantów: Selection, Comfort i Standard. Każdy z pakietów dopasowany jest do wieku oraz przebiegu pojazdu. W momencie zakupu samochodu można również przedłużyć ochronę gwarancyjną Renault Selection na dodatkowy okres do 3 lat w ramach pakietu Comfort Plus lub Standard Plus.

Assistance

24/7

Szeroki zakres Assistance dostępny w ramach pakietów z ochroną gwarancyjną CarGarantie umożliwia skorzystanie z naprawy na miejscu lub holowania do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Renault. W ramach wariantu Selection lub Comfort ochrony CarGarantie dostępne są również usługi związane z samochodem zastępczym oraz wsparciem w przypadku kontynuacji podróży, możesz również skorzystać z pomocy w przypadku przebitej opony lub braku paliwa.

Udokumentowane

pochodzenie pojazdu

Samochody dostępne w Renault Selection są sprawdzone pod kątem ich pochodzenia. Weryfikowane są wszelkie aspekty prawne, z uwzględnieniem formy własności, aby nowy właściciel samochodu mógł poznać dokładną historię pojazdu, którym jest zainteresowany.

Kontrola

stanu technicznego

Każdy samochód z oferty Renault Selection objęty został kontrolą w zakresie elementów mechanicznych, elektrycznych oraz najważniejszych podzespołów samochodu. Sprawdzono również historię wizyt i napraw serwisowych, a także wykonano pomiar grubości lakieru. Wszystko po to, by właściciel znał dokładny stan kupowanego auta.

Renault Financial Services

szeroka oferta kredytów i leasingów

W salonach Renault Selection możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowania na zakup samochodu, dopasowanej do Twoich potrzeb. Dzięki Renault Finansowanie możesz wybrać jedno z wygodnych rozwiązań kredytowych oraz leasingowych - opowiedz doradcy o Twoich oczekiwaniach, a on zaproponuje Ci najlepszą ofertę. W Renault Finansowanie otrzymasz również propozycję oferty pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego.

Jazda próbna

bez zobowiązań

W Renault Selection masz możliwość skorzystania z jazdy próbnej samochodem, który Cię zainteresuje. Dzięki temu będziesz mógł przekonać się, jaki jest komfort jazdy wybranym samochodem! Pamiętaj, że umówienie się na jazdy próbne nie wiąże się z żadnymi późniejszymi zobowiązaniami.

Doskonałe przygotowanie

estetyczne

Samochody dostępne w Renault Selection zostały profesjonalnie przygotowane – zarówno nadwozie, jak i wnętrze pojazdu zostało przyszykowane, tak by pojazd spodobał Ci się i żebyś mógł się w nim dobrze poczuć. Sprawdź nasze standardy!

Obsługa

na najwyższym poziomie

W Renault Selection mamy samochody z drugiej ręki, ale jakość to zawsze pierwsza klasa – zarówno jeśli chodzi o samochody, jak i o obsługę! U nas w salonach zakup samochodów używanych zawsze odbywa się z uwzględnieniem standardów sprzedaży oraz wydania pojazdu przy udziale profesjonalnego zespołu Renault.

Ubezpieczenie komunikacyjne

specjalna oferta

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia proponuje dla Klientów Renault Selection, zainteresowanych używanymi samochodami osobowymi marki Renault i Dacia, ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego z rabatem do 10% oraz ubezpieczeniem bagażu w promocyjnej cenie 50 zł. Z dedykowanego pakietu dealerskiego ERGO Hestii skorzystać mogą Klienci, których pojazdy nie były ubezpieczone w ERGO Hestia w czasie ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zakup.

GWARANCJA

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania. Nie godzimy się na żadne kompromisy, ponieważ dbamy o Twoje bezpieczeństwo i wygodę. Twój samochód został dokładnie sprawdzony i profesjonalnie przygotowany, jednak pomimo tego może wystąpić konieczność dokonania naprawy. Nieoczekiwane koszty naprawy nie będą przeszkodą, dzięki ochronie gwarancyjnej CarGarantie, która zabezpiecza Twój używany samochód przed niespodziankami finansowymi. Sprawdź już teraz!

Zalety ochrony gwarancyjnej CarGarantie:

 • kompleksowa ochrona przed kosztami napraw
 • gwarancja płatności w przypadku naprawy
 • bezgotówkowe rozliczenie awarii w przypadku naprawy objętej ochroną gwarancyjną w ASO Renault w Polsce i na terenie Europy.
 • naprawa przy użyciu oryginalnych części
 • wysoka niezawodność planowania
 • assistance
 • wzrost wartości pojazdu, wyższa cena w przypadku odsprzedaży
Gwarancja Renault Selection

Ochrona gwarancyjna CarGarantie to dodatkowe wyposażenie Twojego samochodu używanego. W przypadku zdarzenia objętego ochroną Car Garantie będziesz mógł wezwać assistance i wykonać bezpłatnie naprawę w dowolnym serwisie Autoryzowanych Partnerów Renault, firma CarGarantie pokryje w pełni koszty robocizny i materiałów. W zależności od wieku i przebiegu Twojego samochodu, możliwe jest skorzystanie z jednego z trzech pakietów ochrony CarGarantie: SELECTION, COMFORT lub STANDARD. Szczegóły w tabeli poniżej.

Zakres ochrony gwarancyjnej CarGarantie dopasowany jest do wieku oraz przebiegu pojazdu

Ubezpieczenie kosztów napraw samochodu używanego można nabyć w momencie zakupu samochodu używanego. Ubezpieczenie to może być nawet na 3 lata co pozwoli Ci dostosować ochronę do długości finansowania. Dostępne jest w dwóch wariantach: COMFORT Plus i STANDARD Plus, szczegóły w tabeli poniżej.

Zakres ochrony CarGarantie dopasowany jest do wieku oraz przebiegu pojazdu i zastosowany może być do samochodów poniżej 10 lat i 200 000km.

WYBIERZ SWÓJ PAKIET USŁUG

To zestawienie pokazuje, które części są objęte gwarancją.
Zakres ochrony gwarancyjnej CarGarantie dopasowany jest do wieku oraz przebiegu pojazdu

SELECTION do 3 lat i 60 tys. km
COMFORT /
COMFORT PLUS do 5 lat i 120 tys. km
STANDARD /
STANDARD PLUS do 10 lat i 200 tys. km
Silnik
rozwiń opis
Manualna/Automatyczna skrzynia biegów
rozwiń opis
Przekładnia główna przekładnia rozdzielcza
rozwiń opis
Napęd elektryczny
rozwiń opis
Napęd hybrydowy
rozwiń opis
Półosie/wały przeniesienia napędu
rozwiń opis
Układ kierowniczy
rozwiń opis
Układ hamulcowy
rozwiń opis
Układ paliwowy
rozwiń opis
Instalacja elektryczna
rozwiń opis
Układ chłodzenia
rozwiń opis
Układ wydechowy
rozwiń opis
Systemy bezpieczeństwa
rozwiń opis
Klimatyzacja
rozwiń opis
Sterowane elektryczenie funkcje komfortu
rozwiń opis
Dynamika napędowa
rozwiń opis
Wszystkie części mechaniczne, elektryczne i hydrauliczne
rozwiń opis
rozwiń
Wygodne raty Reanult
Możliwe jest rozłożenie na raty płatności za ubezpieczenie kosztów napraw samochodu używanego - zapytaj o Wygodne Raty u Autoryzowanych Partnerów Renault Selection.

RRSO 11,56%

Credit Agricole Bank Polska S.A. (RRSO) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 690,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 948,45 zł, oprocentowanie stałe 9,50%, całkowity koszt kredytu 258,45 zł (w tym: prowizja 33,58 zł, odsetki 224,87 zł, koszt ubezpieczenia 0 zł), 13 miesięcznych równych rat w wysokości 282,03 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 282,06 zł. Kalkulację przygotowaliśmy 15.11.2022 r. na przykładzie reprezentatywnym.

Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Renault, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.

SZYBKI SERWIS JEST NASZYM ATUTEM

Co robić, gdy wystąpi przypadek objęty gwarancją? Po prostu: w kraju skontaktuj się ze swoim dealerem. Ustali on uszkodzenia i rozliczy się bezpośrednio z firmą CarGarantie. Taki sposób obsługi oznacza wygodę i oparte na jasnych zasadach wsparcie. Jeśli jednak sprzedawca nie jest dostępny na miejscu, prosimy o zgłoszenie przypadku objętego gwarancją na infolinii CarGarantie. Naprawy mogą być wykonywane w dowolnym autoryzowanym warsztacie danej marki, na terenie całej Europy.

dowiedz się więcej

Jak pomagamy ograniczyć koszty napraw?

W przypadku objętym gwarancją firma CarGarantie pokryje w pełni koszty robocizny i materiałów, również przy większej liczbie szkód.

Udział własny jest wymagany dopiero od przebiegu pojazdu określonego w warunkach gwarancji i wnosi się go w związku z kosztami materiałowymi zgodnie z wartością, wg skali opartej na rzeczywiście przejechanych kilometrach. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z salonem samochodowym

Wskazówka: zabezpieczenie przed kosztami napraw ma miejsce wówczas, gdy przestrzegane są interwały serwisowe i konserwacji zalecane przez producenta. Porozmawiaj ze swoim dealerem, który z przyjemnością wykona te prace dla Ciebie.

Większa wartość Twojego samochodu

Jeśli zdecydujesz się na ochronę gwarancyjną firmy CarGarantie, otrzymasz odrębne dokumenty gwarancyjne. Ma to realne korzyści dla Ciebie także w przypadku sprzedaży samochodu:

dokumenty CarGarantie stanowią podstawę dla dochodzenia roszczeń gwarancyjnych, potwierdzają regularne serwisowanie samochodu, przy zmianie właściciela w okresie objętym gwarancją gwarancja zostaje przeniesione na drugiego właściciela.

RENAULT FINANSOWANIE

Oferty finansowania dla Samochodów Używanych RENAULT SELECTION.

Poszukujesz samochodu używanego i zastanawiasz się, jak sfinansować swój zakup?

Renault Finansowanie to oferta zarówno dla:

 • Klientów indywidualnych
 • Przedsiębiorców,

KREDYT RENAULT SELECTION

OFERTA KREDYTOWA RENAULT FINANSOWANIE to prosty sposób na posiadanie wymarzonego auta. Wszystko załatwisz w jednym miejscu u Partnera Renault Selection: kupno samochodu, finansowanie i ubezpieczenie. Nasi sprzedawcy przygotują ofertę odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom.

KREDYT NISKA RATA

Oferta kredytowa kierowana dla osób zainteresowanych samochodem używanym, którego wiek w momencie uruchomienia umowy nie przekracza 3 lat oraz przebiegu 100 tys.km.

Główne zalety Kredytu Niska Rata to:

 • okres kredytowania do 49 miesięcy
 • niska rata miesięczna
 • wpłata własna już od 0%
 • możliwość podjęcia decyzji o tym, co stanie się z samochodem po zakończeniu umowy.

KREDYT STANDARDOWY

W kredycie standardowym, dobierając odpowiednio: wpłatę własną i okres kredytowania, to Ty zdecydujesz o wysokości raty, dzięki czemu dostosujesz ją do Twojego budżetu i miesięcznych wydatków. Kredyt Standardowy to proste i przejrzyste zasady:

 • okres kredytowania nawet do 8 lat
 • stała stopa procentowa i niezmienne równe miesięczne raty przez cały okres spłaty do 8 lat
 • Ponadto to komfort spłaty dzięki ubezpieczeniu RCI Bezpieczny kredyt.

Zapytaj sprzedawcę o nasze oferty promocyjne.

W celu zapoznania się ze szczegółami ofert, zapraszamy do Autoryzowanych Partnerów Renault Selection. Kredyty oferowane są przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępne u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji. Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy kredytu uzależnione jest od posiadania zdolności kredytowej.

LEASING RENAULT SELECTION

LEASING STANDARDOWY na samochody używane to atrakcyjne, elastyczne warunki:

 • opłata wstępna od 0%
 • okres leasingu od 24 do 60 miesięcy
 • stałe, równe raty leasingowe
 • możliwość dopasowania opcji wykupu do Twoich potrzeb

Korzyści dla Klienta:

 • zwiększenie płynności finansowej firmy
 • płatności leasingowe stanowiące koszt uzyskania przychodu
 • kompleksowa obsługa w jednym miejscu – u wybranego Partnera Renault Selection.
 • oferta Renault Finansowanie to również komfort i spokój spłaty dzięki szerokiej gamie produktów ubezpieczeniowych:
  Ubezpieczenie na życie „Bezpieczny Leasing”, Ubezpieczenie straty finansowej GAP Leasing.

Zapytaj sprzedawcę o nasze oferty promocyjne.

Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej.

Finansowanie Renault Selection

UBEZPIECZENIE

Specjalna oferta ubezpieczenia komunikacyjnego

Reanult clio
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia we współpracy z Willis Towers Watson proponuje promocyjną ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego dla Klientów Renault Selection, zainteresowanych używanymi samochodami osobowymi Renault i Dacia. Oferta przewiduje rabat w wysokości 10% na ubezpieczenie w pakiecie dilerskim ERGO Hestii oraz ubezpieczenie bagażu w promocyjnej cenie 50 zł. Z pakietu dealerskiego skorzystać mogą wyłącznie Klienci, którzy zdecydują się na samochód używany marki Renault lub Dacia i jednocześnie ich pojazdy nie były ubezpieczone w ERGO Hestia w czasie ostatnich 12 miesięcy przed zakupem.
Ubezpieczenia w pakietach dilerskich
ergo
WTW

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia (dokumenty związane z ubezpieczeniem).

Wygodne raty Reanult

RRSO 11,56%

Składka za ubezpieczenie komunikacyjne płatna jest jednorazowo do Ubezpieczyciela, ale możliwe jest rozłożenie płatności na raty (do 12 rat).
Zapytaj o Wygodne Raty u Autoryzowanych Partnerów Renault Selection.

Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Renault, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.