RENAULT SELECTION

Renault SELECTION to wielomarkowy program sprzedaży i odkupu samochodów używanych, realizowany przez Autoryzowanych Partnerów Renault. Wszystkie samochody używane zostały wyselekcjonowane z uwzględnieniem historii i pochodzenia oraz poddane kontroli stanu technicznego popartej certyfikatem. Aby zapewnić bezpieczną eksploatację objęliśmy je programem 12 lub 24 miesięcznej gwarancji oraz assistance. Kupując samochód używany w ramach programu otrzymujesz zapewnienie doskonałego przygotowania estetycznego oraz obsługi na najwyższym poziomie. Każdorazowo możesz skorzystać z zaproszenia na jazdę testową. Renault SELECTION to również doskonałe rozwiązanie dla Klientów sprzedających samochód. Wypełniając formularz online otrzymasz bezpłatną oraz rzetelną wycenę twojego samochodu.

Gwarancja Renault

12/24 miesiące

Samochody objęte są gwarancją wynoszącą 12 lub 24 miesiące. Trzy zakresy ochrony Selection, Comfort i Standard dopasowane do wieku oraz przebiegu pojazdu.

Assistance

24/7

Szeroki zakres Assistance z uwzględnieniem naprawy na miejscu, pomocy w przypadku przebitej oponu lub braku paliwa, holowania, samochodu zastępczego oraz kontynuacji podróży.

Udokumentowane

pochodzenie pojazdu

Sprawdzone pochodzenie samochodu pod kątem prawnym, z uwzględnieniem formy własności.

Kontrola

stanu technicznego

Każdy samochód objety został kontrolą w zakresie elementów mechanicznych, elektrycznych oraz najważniejszych podzespołów samochodu. Wykonany został pomiar grubości lakieru oraz sprawdzona historia wizyt i naprwa serwisowych.

Oferta finansowania

RCI Banque

Atrakcyjne warunki finansowania zakupionego samochodu, dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Jazda próbna

bez zobowiązań

Klient przed zakupem ma możliwość sprawdzenia każdego samochodu w trakcie jazdy próbnej.

Doskonałe przygotowanie

estetyczne

Samochody zostały poddane procesowi profesjonalnego przygotowanie estetycznego w zakresie nadwozia oraz wnętrza pojazdu.

Obsługa

na najwyższym poziomie

Sprzedaż samochodów używanych odbywa się z uwzględnieniem najwyższych standardów sprzedaży oraz wydania pojazdu przy udziale profesjonalnego zespołu Renault.

Ubezpieczenie komunikacyjne

specjalna oferta

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia proponuje dla Klientów Renault Selection, zainteresowanych używanymi samochodami osobowymi marki Renault i Dacia, ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego z rabatem do 10% oraz ubezpieczeniem bagażu w promocyjnej cenie 50zł

GWARANCJA

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania. Dlatego w tym przypadku sprzedawca nie godzi się na żaden kompromis. Twój samochód został dokładnie sprawdzony i profesjonalnie przygotowany. Jednak nawet w przypadku starannej konserwacji może wystąpić konieczność dokonania naprawy. Aby nieoczekiwane koszty naprawy nie okazały się przeszkodą, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę: dzięki gwarancji firmy CarGarantie obejmującego używane samochody jesteś chroniony przed niespodziankami finansowymi. Zacznij działać już teraz!

Zalety ochrony gwarancyjnej CarGarantie:

 • kompleksowa ochrona kosztów napraw
 • gwarancja płatności w przypadku naprawy
 • bezgotówkowe rozliczenie awarii w przypadku naprawy objętej ochroną gwarancyjną
 • w Autoryzowanych Serwisach Renault w Polsce i na terenie Europy
 • naprawa przy użyciu oryginalnych części
 • wysoka niezawodność planowania
 • assistance
 • wzrost wartości pojazdu, wyższa cena w przypadku odsprzedaży
Gwarancja Renault Selection

Ochrona gwarancyjna CarGarantie to dodatkowe wyposażenie Twojego samochodu używanego. W przypadku zdarzenia objętego ochroną Car Garantie będziesz mógł wezwać assistance i wykonać bezpłatnie naprawę w dowolnym serwisie Autoryzowanych Partnerów Renault, firma CarGarantie pokryje w pełni koszty robocizny i materiałów. W zależności od wieku i przebiegu Twojego samochodu, możliwe jest skorzystanie z jednego z trzech pakietów ochrony CarGarantie: SELECTION, COMFORT lub STANDARD. Szczegóły tutaj.

Przedłużenie ochrony gwarancyjnej CarGarantie można nabyć w momencie zakupu samochodu używanego. Przedłużenie to może być nawet o dodatkowe 3 lata – co pozwoli Ci dostosować ochronę gwarancyjną do długości finansowania. Dostępne jest w dwóch wariantach: COMFORT Plus i STANDARD Plus, szczegóły znajdziesz tutaj..

Zakres ochrony gwarancyjnej CarGarantie dopasowany jest do wieku oraz przebiegu pojazdu i zastosowany może być do samochodów poniżej 10 lat i 200 000km.

WYBIERZ SWÓJ PAKIET USŁUG

To zestawienie pokazuje, które części są objęte gwarancją.

STANDARD do 10 lat i 200 tyś. km
COMFORT / COMFORT PLUS do 5 lat i 120 tyś. km
SELECTION / SELECTION PLUS do 3 lat i 60 tyś. km
Silnik
rozwiń opis
Manualna/Automatyczna skrzynia biegów
rozwiń opis
Przekładnia główna przekładnia rozdzielcza
rozwiń opis
Napęd elektryczny
rozwiń opis
Napęd hybrydowy
rozwiń opis
Półosie/wały przeniesienia napędu
rozwiń opis
Układ kierowniczy
rozwiń opis
Układ hamulcowy
rozwiń opis
Układ paliwowy
rozwiń opis
Instalacja elektryczna
rozwiń opis
Układ chłodzenia
rozwiń opis
Układ wydechowy
rozwiń opis
Systemy bezpieczeństwa
rozwiń opis
Klimatyzacja
rozwiń opis
Sterowane elektryczenie funkcje komfortu
rozwiń opis
Dynamika napędowa
rozwiń opis
Wszystkie części mechaniczne, elektryczne i hydrauliczne
rozwiń opis
rozwiń
Wygodne raty Reanult
Możliwe jest rozłożenie na raty płatności za ubezpieczenie kosztów napraw - zapytaj o Wygodne Raty u Autoryzowanych Partnerów Renault Selection.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny. Kredyt oferowany jest przez Credit Agricole i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na towary/usługi. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta. O szczegóły oferty pytaj u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Renault finansowanie

Oferty finansowania dla Samochodów Używanych RENAULT SELECTION.

Poszukujesz samochodu używanego i zastanawiasz się, jak sfinansować swój zakup?

Renault Finansowanie to oferta zarówno dla:

 • Klientów indywidualnych
 • Przedsiębiorców,

OFERTA KREDYTOWA RENAULT FINANSOWANIE to prosty sposób na posiadanie wymarzonego auta. Wszystko załatwisz w jednym miejscu u Partnera Renault Selection: kupno samochodu, finansowanie i ubezpieczenie. Nasi sprzedawcy przygotują ofertę odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom.

KREDYT STANDARDOWY

W kredycie standardowym, dobierając odpowiednio: wpłatę własną i okres kredytowania, to Ty zdecydujesz o wysokości raty, dzięki czemu dostosujesz ją do Twojego budżetu i miesięcznych wydatków. Kredyt Standardowy to proste i przejrzyste zasady:

 • okres kredytowania nawet do 8 lat
 • stała stopa procentowa i niezmienne równe miesięczne raty przez cały okres spłaty do 8 lat
 • Ponadto to komfort spłaty dzięki ubezpieczeniu RCI Bezpieczny kredyt.

KREDYT NISKA RATA

Oferta kredytowa kierowana dla osób zainteresowanych samochodem używanym, którego wiek w momencie uruchomienia umowy nie może przekroczyć 3 lat i którego przebieg nie jest większy niż 100 tys. km. Główne zalety kredytu Niska Rata to:

 • okres kredytowania do 49 miesięcy
 • niska rata miesięczna
 • wpłata własna już od 0%
 • możliwość podjęcia decyzji o tym, co stanie się z samochodem po zakończeniu umowy.

Zapytaj również o nasze oferty promocyjne.

W celu zapoznania się ze szczegółami ofert, zapraszamy do Autoryzowanych Partnerów Renault Selection. Kredyty oferowane są przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępne u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji. Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

SZYBKI SERWIS JEST NASZYM ATUTEM

Co robić, gdy wystąpi przypadek objęty gwarancją? Po prostu: w kraju skontaktuj się ze swoim dealerem. Ustali on uszkodzenia i rozliczy się bezpośrednio z firmą CarGarantie. Taki sposób obsługi oznacza wygodę i oparte na jasnych zasadach wsparcie. Jeśli jednak sprzedawca nie jest dostępny na miejscu, prosimy o zgłoszenie przypadku objętego gwarancją na infolinii CarGarantie. Naprawy mogą być wykonywane w dowolnym autoryzowanym warsztacie danej marki, na terenie całej Europy.

dowiedz się więcej

W ten sposób redukujemy koszty napraw

W przypadku objętym gwarancją firma CarGarantie pokryje w pełni koszty robocizny i materiałów, ró-wnież przy większej liczbie szkód.

Udział własny jest wymagany dopiero od przebiegu pojazdu określonego w warunkach gwarancji i wnosi się go w związku z kosztami materiałowymi zgodnie z wartością, wg skali opartej na rzeczywiście przejechanych kilometrach. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z salonem samochodowym

Wskazówka: zabezpieczenie przed kosztami napraw ma miejsce wówczas, gdy przestrzegane są interwały serwisowe i konserwacji zalecane przez producenta. Porozmawiaj ze swoim dealerem, który z przyjemnością wykona te prace dla Ciebie.

Większa wartość Twojego samochodu

Jeśli zdecydujesz się na gwarancję firmy CarGarantie, otrzymasz odrębne dokumenty gwarancyjne. Ma to realne korzyści dla Ciebie także w przypadku sprzedaży samochodu:

 • dokumenty CarGarantie stanowią podstawę dla dochodzenia roszczeń gwarancyjnych,
 • potwierdzają regularne serwisowanie samochodu,
 • przy zmianie właściciela w okresie objętym gwarancją gwarancja zostaje przeniesione na drugiego właściciela.

LEASING RENAULT SELECTION

Prowadzisz firmę, szukasz oferty finansowej na samochody używane? Skorzystaj z produktów leasingowych oferowanych w ramach Renault Finansowanie.

Wystarczy skontaktować się z najbliższym Partnerem Renault Selection, aby skorzystać z bogatej oferty leasingu RCI Leasing Polska Sp. z o.

Leasing Standardowy na samochody używane to atrakcyjne, elastyczne warunki:

 • opłata wstępna od 0%
 • okres leasingu od 24 do 60 miesięcy
 • równe raty leasingowe

ale także szereg korzyści dla Klienta, między innymi:

 • zwiększenie płynności finansowej firmy
 • płatności leasingowe stanowiące koszt uzyskania przychodu
 • kompleksowa obsługa w jednym miejscu – u wybranego Partnera Renault Selection.

Oferta Renault Finansowanie to również komfort i spokój spłaty dzięki szerokiej gamie produktów ubezpieczeniowych: Ubezpieczenie na życie „Bezpieczny Leasing”, Ubezpieczenie straty finansowej GAP Leasing.

W naszej ofercie leasingowej znajdują się również promocje, zapytaj o nie sprzedawcę Renault Selection.

Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

Finansowanie Renault Selection

Ubezpiecznie

Specjalna oferta ubezpieczenia komunikacyjnego

Reanult clio
Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia we współpracy z Willis Towers Watson proponuje promocyjną ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego dla Klientów Renault Selection, zainteresowanych używanymi samochodami osobowymi Renault i Dacia. Oferta przewiduje rabat w wysokości 10% na ubezpieczenie w pakiecie dilerskim ERGO Hestii oraz ubezpieczenie bagażu w promocyjnej cenie 50 zł. Z pakietu dealerskiego skorzystać mogą wyłącznie Klienci, którzy zdecydują się na samochód używany marki Renault lub Dacia i jednocześnie ich pojazdy nie były ubezpieczone w ERGO Hestia w czasie ostatnich 12 miesięcy przed zakupem.
ergo
WTW

Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia Klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia (dokumenty związane z ubezpieczeniem).

Wygodne raty Reanult

Możliwe jest rozłożenie na raty płatności za składki- zapytaj o Wygodne Raty u Autoryzowanych Partnerów Renault Selection.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny. Kredyt oferowany jest przez Credit Agricole i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na towary/usługi. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta. O szczegóły oferty pytaj u Autoryzowanych Partnerów Renault.