Renault Selection Używane z gwarancją
baner

Wyceń samochód

Dane wycenianego samochodu poddane zostaną szczegółowej analizie, abyśmy mogli przedstawić rzetelną wycenę. Partner Renault SELECTION skontaktuje się z Tobą, gdy konieczne będzie doprecyzowanie szczegółów wyceny.

Dane pojazdu

Rodzaj pojazdu jest wymagany
Marka pojazdu jest wymagana
Model pojazdu jest wymagany
Wybierz wersję pojazdu
Wypelnij date pierwszej rejestracji
Wypelnij przebieg
Niepoprawny format
Wybierz rok produkcji

Dane kontaktowe

Podaj imię
Podaj nazwisko
Podaj numer telefonu
Podaj poprawny e-mail
Wybierz partnera lub skorzystaj z geolokalizacji.
Geolokalizacja
Nie udało się ustalić Państwa lokalizacji, prosimy wybrać partnera z listy.
RTS SP. Z O.O.
KAZIMIERZOWO 7A
82-300 Elbląg

KLAUZULE ZGÓD

Wyrażam zgodę na dostarczanie informacji marketingowych od wskazanych wyżej podmiotów, za pośrednictwem wybranych przeze mnie kanałów komunikacji:

* Pola wymagane

Administratorami podanych przez Panią/Pana danych osobowych są Renault Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-674) przy ul. Marynarskiej 13 oraz Sprzedawca wybrany przez Panią/Pana w powyższym formularzu.

Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD). Do Państwa dyspozycji jest pod adresem e-mail renault.iod@renault.com.pl, we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z Pani/Pana praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe zbierane są w celu dokonania wyceny samochodu oraz przedstawienia Pani/Panu oferty handlowej. Podstawą prawną takiego przetwarzania jest realizacja uzasadnionego interesu realizowanego przez administratora w związku z działami podejmowanymi przed zawarciem umowy, którą może Pani/Pan zostać stroną (art. 6 ust. 1 lit. f. w zw. z art. 6 ust. 1 lit. b. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”), gdzie uzasadnionym interesem jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wyżej wymienionego celu. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do obsługi Pani/Pana zapytania i przedstawienia Pani/Panu oferty handlowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane również w celu marketingu produktów i usług Administratorów, w tym w celach analitycznych i profilowania, gdzie uzasadnionym interesem jest prowadzenie marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Profilowanie danych ma na celu badanie preferencji zakupowych Klientów oraz w ramach opieki nad nimi - przygotowanie oferty produktów uwzględniającej preferencje zakupowe. Przetwarzanie danych w celach marketingowych zakończy się z chwilą złożenia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec takiego przetwarzania.

Dane będą przekazane do Renault SAS oraz podmiotów przetwarzających je na nasze zlecenie, ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji ww. celu: podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi IT, agencjom marketingowym, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z Administratorami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratorów.

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, w szczególności w odniesieniu do przetwarzania danych w celach marketingowych oraz profilowania. W celu realizacji jednego ze swoich praw, prosimy o kontakt z którymkolwiek z Administratorów bezpośrednio lub poprzez Inspektorea Ochrony Danych, do którego dane kontaktowe zostały podane powyżej.

Bezpieczeństwo Państwa danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uzna Pani/Pan, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszamy przepisy RODO, ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.